Acil Sağlık Hizmetleri

Konserler, spor karşılaşmaları, fuarlar, açılışlar, kongreler, otomobil yarışları, motosiklet yarışları, at yarışları gibi organizasyonlarda fazla sayıda misafir veya sporcunun bulunduğu alanlarda oluşabilecek kaza veya tıbbi hastalık hallerinde acil müdahale ve ambulans transferi için ambulans ve medikal ekip desteği

Dolunay Acil Sağlık Hizmetleri fabrikalar, şantiyeler, eğitim kurumları, hastaneler, tıp merkezleri için sürekli ambulans ve medikal ekip desteği vermektedir. Gerek buralarda oluşabilecek kazalara ve yaralanmalara doğrudan ilk müdahale için sağlık ekibi bulundurulması gerekse de hastaneye sevki için nöbetçi ambulans bulundurulması bu hizmetin bir parçasıdır.


Bütün ambulanslarımız acil sağlık hizmetlerinin sunumunda kullanılan haberleşme, ilaç, tıbbî ve teknik malzemeleri bünyesinde bulundurmaktadır. Sağlık ekibi ise bu tür durumlarda oluşabilecek tıbbi ihtiyaca uygun eğitimlidir. Ayrıca bütün nöbetçi özel ambulanslarımız gerekli hizmeti sunmak için özel olarak gereken standartları ve kalite gereksinimlerine sahiptir.


Uzman personelimiz ilk yardım ve hasta transferi için gerekli hazırlıkları yapma konusunda uzmanlıklara sahiptirler. İster spor karşılaşmaları, ister konser yada diğer etkinlikler için Acil Yardım Sağlık Ekibi ve Ambulansı ihtiyacınızda doğrudan merkezimizi arayabilirsiniz.