Home Care Tıbbi Danışmanlık

Home-Care Hizmetlerimiz

Akut veya kronik bakıma ihtiyacı olan hastalarda evde yapılabilecek her türlü tıbbi müdahale ambulans ekiplerimiz tarafından (doktor veya sağlık teknisyenleri) yapılmaktadır. Bunun yanında Evde Bakım Hizmetimiz ile hasta ve yardıma ihtiyacı olanların evde tıbbi bakımı ve aynı zamanda gerektiğinde bu hastaların çeşitli yerlere naklini gerçekleştiriyoruz.

Evde bakım hizmeti yada home care, otelde muayene, ilaç uygulama, basit tıbbi müdahale, pansuman gibi hizmetleride kapsamaktadır. Acil durum veya sevk gerektiğinde ambulansla merkez hastaneye transfer yapılmaktadır. Dolunay Ambulans servisi ile ambulanslarımızda her an hizmete hazır tutulmaktadır

Bu hizmet anlaşmalı network aracılığı ile tüm Türkiye kapsamlıdır. Türkiye'nin her yerinden evde hasta bakımı ve nakli gerektiğinde bu özel hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Tıbbi Danışmanlık Hizmetleri

Yaptığımız mobil sağlık hizmetleri ile ilgili olarak 24 saat alarm merkezimizi arayıp bilgi alabilir, medikal konularda ve transportlarla ilgili doktorlarımız veya operasyon asistanlarımızla görüşebilirsiniz.

Konserler, spor karşılaşmaları, fuarlar, açılışlar, kongreler, otomobil yarışları, motosiklet yarışları, at yarışları gibi organizasyonlarda fazla sayıda misafir veya sporcunun bulunduğu alanlarda oluşabilecek kaza veya tıbbi hastalık hallerinde acil müdahale ve ambulans transferi için ambulans ve medikal ekip desteği

Hamile yada Doğum Sonrası Bakımı

Özellikle ilk defa anne olanlar yada olacak olanlar için bakım hizmeti veya hamileliği süresince tıbbi takip gerektirecek anne adayları içinde takip ve evde bakım hizmeti gerekebilir.

Bunun yanısıra doğum sonrası yeni annelere yardımcı olmak, bebeğin ilk bir kaç haftasındaki zorlukları aşmasında yardımcı olmak ve bebek bakımı da önemlidir ve uzmanlık gerektiren bir konudur. Avrupa'da özellikle doğum sonrası bakım kurumsallaşmıştır ve bütün anneler bu hizmeti alırlar. Hem hamile bakımı hem de doğum sonrası anne ve bebek bakım ve tıbbi hizmet desteği için Dolunay Sağlık Hizmetleri servisimizi arayabilirsiniz.