CENAZE HİZMETLERİ

Özel Cenaze Hizmeti

Yurt içi cenaze nakli ;profesyonel ekibimiz, klimalı ve tam donanımlı cenaze araçları ile şehir içi ve şehirler arası cenaze nakli ve defni konularında size 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Yurtdışı cenaze nakli ;Türkiye'de vefat eden yabancı uyruklu kişilerin yada yurtdışında vefat eden vatandaşlarımızın cenaze nakil hizmetleri ,ekibimiz tarafından ve geniş yurtdışı ağı aracılığı ile Türkiye ve tüm ülkelerde yapılmaktadır.

Cenazenin bulunduğu yerden alınıp morga nakli,gerekli evrakların hazırlanması,tercüme ve konsolosluk işlemleri,noterden tastik işlemleri,,gümrük işlemleri,ve kargo işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.İstenen havalimanına  giden cenazenin  havalimanından gideceği noktaya kadar kara yolu transferide  yurt içi ve yurtdışında tarafımızdan yapılmaktadır.

ANKARA
+90 312 432 5 432
İSTANBUL
+90 216 408 1717
İZMİR
+90 232 616 0 112

Dolunay Ambulans, şehir içi ve şehirler arası gerçekleştirdiği özel ambulans hizmeti ve sahip olduğu araç filosuyla uluslararası standartlarda, güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Hava ambulans uygunluk belgesine sahip ambulans uçaklarımız, içerisinde her türlü hasta transferine uygun tıbbi donanıma sahip şekildedir.

Ayrıca AVM etkinlikleri, açılış, kongre, konser gibi organizasyonlar, fabrikalar, spor merkezleri, şantiyeler, resmî ve özel kuruluşlar için de özel ambulans kiralama hizmeti sizlere sunulmaktadır.

Güvenilir, konforlu ve hızlı hizmet sunma amacıyla 7 gün 24 saat çalışan Dolunay Ambulans, hayat kurtaran acil çözümler sunmak için özenli bir planlama ile hareket etmektedir.

Cenaze hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye https://www.dolunaycenaze.com.