Yandex

Dolunay Ambulans

Depremden Etkilenen Vatandaşlarımızın Yanındayız

Yaşadığımız bu büyük afetin yarattığı yaraları hep beraber vereceğimiz çaba ile sarmaya çalışacağımıza şüphemiz yok. Bu süreçte deprem bölgesindeki tüm bölge halkına bir el olabilmek adına tüm ekiplerimizi seferber ettiğimizi, onların her daim yanlarında olduğumuzu bildiririz.

Kahramanmaraş’ta 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde iki deprem meydana gelmesinden sonra etkilenen Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir. Büyük bir yıkıma yol açan depremde arama kurtarma ekiplerinin canla başla çalışmalarına destek oluyor ve Dolunay Ambulans olarak halkımızın yanında olmaya gayret ediyoruz. Depremde yaralanan, durumu acil olan veya vefat eden vatandaşlarımız için özel ambulans, acil ambulans, kara ambulans, hava ambulans, hasta nakil ve cenaze hizmetleri olarak hizmet ve destek vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler
Yüz maskeleri, uçak
Hava Ambulansı Nedir?

Hava Ambulansı tam donanımlı, jet motorlu ambulans uçaklardır. İçerisinde 1 doktor ve 1 acil tıp teknisyeni ya da paramedik ekibi bulunmaktadır. Uygun koşullar sağlanıyorsa 1 refakatçi

Tamamını okuyun