Yandex

Dolunay Ambulans

Depremden etkilenen vatandaşlarımızın yanındayız

Yaşadığımız bu büyük afetin yarattığı yaraları hep beraber vereceğimiz çaba ile sarmaya çalışacağımıza şüphemiz yok. Bu süreçte deprem bölgesindeki tüm bölge halkına bir el olabilmek adına tüm ekiplerimizi seferber ettiğimizi, onların her daim yanlarında olduğumuzu bildiririz.

Kahramanmaraş’ta 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde iki deprem meydana gelmesinden sonra etkilenen Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay’da arama kurtarma çalışmaları devam etmektedir. Büyük bir yıkıma yol açan depremde arama kurtarma ekiplerinin canla başla çalışmalarına destek oluyor ve Dolunay Ambulans olarak halkımızın yanında olmaya gayret ediyoruz. Depremde yaralanan, durumu acil olan veya vefat eden vatandaşlarımız için özel ambulans, acil ambulans, kara ambulans, hava ambulans, hasta nakil ve cenaze hizmetleri olarak hizmet ve destek vermeye devam ediyoruz.

Diğer Haberler
Sprinter ambulansı, yol.
Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulanslar bilinen kamu araçlarından yani 112 acil ambulanslarından farksız olarak hizmet vermektedirler. Özel ambulans hizmetinin kamu ambulanslarından tek farkı hastanın ya da hasta yakının talep

Tamamını okuyun
ambulans, insanlar
Ambulans Hemşiresi

Acil tıbbi durumlarda zamanın hayati öneme sahip olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldığımızda, ambulans doktoru ve ambulans hemşiresi gibi uzmanlar, hayat kurtaran önemli bir role sahiptir.

Tamamını okuyun
ambulans, uçak
Uçak Ambulansla Organ Transferi

Dolunay Ambulans Uçak Ambulansla Organ Transferi Operasyonlarında hızlı ve teknolojik altyapısı ile hastalarımızın yanında. 2019 yılında hizmete giren İstanbul şubemizle Ankara, İstanbul ve İzmir’de hizmetlerimize

Tamamını okuyun