Yandex

Dolunay Ambulans

Dolunay Ambulans Sağlık Turizmi Hakkında Bilgilendirme

Dolunay Ambulans A.Ş. olarak Sağlık Turizmi ile deneyimlerimizi ve imkanlarımızı tüm ülke vatandaşlarına sunuyoruz.

Sağlık Turizmi hizmetimiz ile tüm ülkelerdeki hastaların sağlık ihtiyaçlarını karşılarken ülke ekonomisine de katkı sağlıyoruz. Kara ve uçak ambulans ekiplerimiz sayesinde acil ya da planlı ihtiyaçlar halinde tüm sağlık desteğini sağlayabilmekteyiz. Bunun yanı sıra farklı ülkelerden gerçekleşebilecek transferleri de konforlu bir şekilde sağlığınıza kavuşmanız için yardımcı oluyoruz.

Sağlık Bakanlığı tarafından akreditasyonu gerçekleştirilmiş olan sertifikamız; yurtdışından sağlık için gelmek isteyen ziyaretçileri getirmek ve tüm hastane organizasyonlarını sağlamayı kapsamaktadır.

Ülkemizde sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini, turistik ve kültürel potansiyelimizi dünya ülkelerine tanıtarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak en büyük önceliğimiz. 22 adet nakil ambulansımız32 adet acil yardım ambulansımız ve 1 adet uçak1 adet helikopter ambulansımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. 4 adet cenaze aracımız ve VIP transfer aracı hizmetimizle ihtiyacınız olacak tüm çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Türk CumhuriyetleriAvrupa ÜlkeleriBalkan ÜlkeleriKatar ve Irak’ta Sağlık Turizmi ile ilgili çalışmalarımızı duyurarak tüm dünya vatandaşlarının imkanlarımızdan yararlanmasına olanak sağlayacağız.

Diğer Haberler
Ambulanslar park edilmiş.
Hasta Nakil Ambulansı Nedir?

Hasta Nakil Ambulansları, durumu kararlılığını koruyan hastaların hastane/ev, ev/hastane ya da bir sağlık kuruluşundan başka bir sağlık kuruluşuna transferlerinde kullanılan Hasta Nakil Araçlarıdır. Hasta nakil

Tamamını okuyun
Gün batımında yolda ilerleyen bir ambulans. (Hiçbir değişiklik yapılmadı)
Özel Ambulans Kiralama

Tedavi gören, acil ya da hastanın sağlığı ile ilgili tedbir gerektiren durumlarda ambulans kiralama hizmeti alabilirsiniz. Özellikle kara ambulans kiralama hizmeti daha yaygın olmakla beraber hava

Tamamını okuyun