Yandex

Dolunay Ambulans

Dolunay Ambulans Sağlık Turizmi Hakkında Bilgilendirme

Dolunay Ambulans A.Ş. olarak Sağlık Turizmi ile deneyimlerimizi ve imkanlarımızı tüm ülke vatandaşlarına sunuyoruz.

Sağlık Turizmi hizmetimiz ile tüm ülkelerdeki hastaların sağlık ihtiyaçlarını karşılarken ülke ekonomisine de katkı sağlıyoruz. Kara ve uçak ambulans ekiplerimiz sayesinde acil ya da planlı ihtiyaçlar halinde tüm sağlık desteğini sağlayabilmekteyiz. Bunun yanı sıra farklı ülkelerden gerçekleşebilecek transferleri de konforlu bir şekilde sağlığınıza kavuşmanız için yardımcı oluyoruz.

Sağlık Bakanlığı tarafından akreditasyonu gerçekleştirilmiş olan sertifikamız; yurtdışından sağlık için gelmek isteyen ziyaretçileri getirmek ve tüm hastane organizasyonlarını sağlamayı kapsamaktadır.

Ülkemizde sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini, turistik ve kültürel potansiyelimizi dünya ülkelerine tanıtarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak en büyük önceliğimiz. 22 adet nakil ambulansımız32 adet acil yardım ambulansımız ve 1 adet uçak1 adet helikopter ambulansımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. 4 adet cenaze aracımız ve VIP transfer aracı hizmetimizle ihtiyacınız olacak tüm çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Türk CumhuriyetleriAvrupa ÜlkeleriBalkan ÜlkeleriKatar ve Irak’ta Sağlık Turizmi ile ilgili çalışmalarımızı duyurarak tüm dünya vatandaşlarının imkanlarımızdan yararlanmasına olanak sağlayacağız.

Diğer Haberler
ambulans, insanlar
Ambulans Hemşiresi

Acil tıbbi durumlarda zamanın hayati öneme sahip olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldığımızda, ambulans doktoru ve ambulans hemşiresi gibi uzmanlar, hayat kurtaran önemli bir role sahiptir.

Tamamını okuyun
ambulans, otoyol
Paramedik Nedir? Ne İş Yapar?

Günümüzde sağlık hizmetleri giderek daha özelleşmiş ve farklılaşmış durumda. Acil tıbbi durumlar ve ani sağlık sorunlarıyla karşılaşıldığında, hızlı ve etkili müdahaleler gerekmektedir. İşte bu noktada

Tamamını okuyun