Yandex

Dolunay Ambulans

Eskişehir Ambulans Kiralama

Eskişehir’de acil yardım ve hasta nakil ambulansı ihtiyaçlarında her zaman özel ambulans Eskişehir için çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz ve ambulans hizmetlerimizle birlikte özel ambulans fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Kiralık ambulans hizmetlerimiz, kara ambulanslarından acil yardım ambulansı ve hasta nakil ambulansı olarak çeşitli organizasyonlarda, etkinliklerde, konserlerde, olduğu gibi fabrika ve şantiye gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

7/24 çağırabileceğiniz Eskişehir özel ambulans kiralama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için adres ve telefon numaralarımıza iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eskişehir’de Nasıl Ambulans Çağırırım?

Günün her saati 7/24 Dolunay Ambulans çağrı merkezinden bizlere ulaşarak ambulans çağırabilirsiniz.

Ayrıca tüm ambulans kiralama hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için telefonla arayabilir ya da hizmetler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Diğer Haberler
Gün batımında yolda ilerleyen bir ambulans. (Hiçbir değişiklik yapılmadı)
Özel Ambulans Kiralama

Tedavi gören, acil ya da hastanın sağlığı ile ilgili tedbir gerektiren durumlarda ambulans kiralama hizmeti alabilirsiniz. Özellikle kara ambulans kiralama hizmeti daha yaygın olmakla beraber hava

Tamamını okuyun
ambulans, uçak
Uçak Ambulansla Organ Transferi

Dolunay Ambulans Uçak Ambulansla Organ Transferi Operasyonlarında hızlı ve teknolojik altyapısı ile hastalarımızın yanında. 2019 yılında hizmete giren İstanbul şubemizle Ankara, İstanbul ve İzmir’de hizmetlerimize

Tamamını okuyun