Yandex
Dolunay Ambulans Sağlık Turizmi Hakkında Bilgilendirme | Dolunay Ambulans - 7/24 Özel Ambulans Hizmeti
Dolunay Ambulans Sağlık Turizmi Hakkında Bilgilendirme

Dolunay Ambulans Sağlık Turizmi Hakkında Bilgilendirme

Dolunay Ambulans A.Ş. olarak Sağlık Turizmi ile deneyimlerimizi ve imkanlarımızı tüm ülke vadantaşlarına sunuyoruz.

Sağlık Turizmi hizmetimiz ile tüm ülkelerdeki hastaların sağlık ihtiyaçlarını karşılarken ülke ekonomisine de katkı sağlıyoruz. Kara ve uçak ambulans ekiplerimiz sayesinde acil ya da planlı ihtiyaçlar halinde tüm sağlık desteğini sağlayabilmekteyiz. Bunun yanı sıra farklı ülkelerden gerçekleşebilecek transflerleri de konfrolu bir şekilde sağlığınıza kavuşmanız için yardımcı oluyoruz.

Sağlık Bakanlığı tarafından akreditasyonu gerçekleştirilmiş olan sertifikamız; yurtdışından sağlık için gelmek isteyen ziyaretçileri getirmek ve tüm hastane organizasyonlarını sağlamayı kapsamaktadır.

Ülkemizde sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini, turistik ve kültürel potansiyelimizi dünya ülkelerine tanıtarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak en büyük önceliğimiz. 22 adet nakil ambulansımız32 adet acil yardım ambulansımız ve 1 adet uçak1 adet helikopter ambulansımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. 4 adet cenaze aracımız ve VIP transfer aracı hizmetimizle ihtiyacınız olacak tüm çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Türk CumhuriyetleriAvrupa ÜlkeleriBalkan ÜlkeleriKatar ve Irak’ta Sağlık Turizmi ile ilgili çalışmalarımızı duyurarak tüm dünya vatandaşlarının imkanlarımızdan yararlanmasına olanak sağlayacağız.

Dolunay Ambulans

Bizi Takip Edin

2022©, Tüm Hakları Dolunay Ambulans A.Ş.’ye aittir.