Yandex
Özel Ambulans Fiyatları | Dolunay Ambulans - 7/24 Özel Ambulans Hizmeti
Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulanslar normal bilinen kamu ambulanslarından yani 112 acil ambulanslarından farksız olarak hizmet vermektedirler.

Özel ambulans hizmetinin kamu ambulanslarından tek farkı hastanın ya da hasta yakının talep ettiği sağlık kuruluşuna ya da konuma götürebilmeleridir.

Özel Ambulansların Donanımı Nedir?

Bu ambulans donanımlarında temel olarak monitör, defibrilatör, transport ventilatör, pulse oksimetre, infüzyon pump ve tüm acil müdahalelerde gerekli tıbbi malzeme, ilaçlar ile Sağlık Bakanlığının 07.12.2006 tarihli ve 26369 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan “Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği”nde belirtilen tıbbi cihaz ve diğer malzemeler bulunmaktadır. 

Kara ambulansları TSE EN 1789-EK C standartlarına uygundur. Yine bu standartlara uygun dijital klima, bağımsız ısıtıcı bulunmaktadır. Mevsimsel lastik değişimleri ve araç teknik bakımları düzenli olarak filo sorumluları tarafından kontrol edilmektedir. Ambulanslarımızda tıbbi donanım ve ilaçlarla ilgili detaylı bilgi Sağlık Bakanlığının 07.12.2006 tarihli ve 26369 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan “Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları ile Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği” Ek 3 ‘de yer almaktadır.

Hangi Şehirlerde Özel Ambulans Hizmeti Alabilirim?

Dolunay Ambulans sayesinde Türkiye'nin tüm şehirlerden özel ambulans talebinde bulunabilirsiniz. Merkez noktalarımız İzmir Özel Ambulans, İstanbul Özel Ambulans ve Ankara Özel Ambulans olarak üç farklı ilde bulunmaktadır. Size en yakın ya da en uygun merkezimizi arayarak çağrı merkezinden detaylı bilgi, özel ambulans fiyatı ya da ileri tarihli randevu alabilirsiniz.

Ambulans hizmeti eğer acil servis hattı üzerinden alınmıyorsa yani özel ambulans talep ediliyorsa bu hizmet belirli bir ücret karşılığında fiyatlandırılmaktadır. Özel ambulans ihtiyaçlarınızda ya da özel ambulans fiyatları hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet vermekte olan Özel Dolunay Ambulans’ı arayabilirsiniz

Dolunay Ambulans

Bizi Takip Edin

2022©, Tüm Hakları Dolunay Ambulans A.Ş.’ye aittir.