Yandex
Özel Ambulans Hizmetleri | Dolunay Ambulans - 7/24 Özel Ambulans Hizmeti
Özel Ambulans Hizmetleri

Özel Ambulans Hizmetleri

Dolunay Ambulans Hizmetleri olarak 2005 yılından bu yana Özel Ambulans hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında Kara Ambulans Hizmetleri, Hava Ambulans Hizmetleri, Tarifeli Uçakla Hasta Nakli ve Acil Sağlık Hizmetleri bulunmaktadır.

Dolunay Ambulans Ankara merkezli olup, Dolunay Ambulans İstanbul ve Dolunay Ambulans İzmir bölge şubeleriyle Türkiye’nin her yerinde Özel Ambulans hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden 7/24 ulaşabileceğiniz Özel Ambulans hizmetlerimizle acil durumlarda, hasta nakil işlemlerinde ve ek olarak Cenaze Nakil ve Cenaze taşımacılığı hizmetlerini de vermekteyiz.

Acil Sağlık Hizmeti ihtiyaçlarınızda Ankara Özel Ambulans telefon +90 (312) 432 5 432, İstanbul Özel Ambulans telefon +90 (216) 408 1717, İzmir Özel Ambulans telefon +90 (232) 616 0 112 numaralarından bize 7/24 ulaşabilir, çağrı merkezimizden acil destek alabilirsiniz.

Dolunay Ambulans olarak sağlıklı günler diler, acil sağlık hizmeti ihtiyaçlarınızda yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Neden Özel Ambulans?

Özel ambulansların en büyük özelliği hastanın kendi ya da yakının talep ettiği sağlık kuruluşuna ve lokasyona götürebilmesidir. Ayrıca diğer ambulans hizmetlerine göre daha yeni araç ve donanıma sahip olmalarıda tercih sebebi olmaktadır. Özel ambulanslar hasta ve hasta yakınlarına hizmet etmeleri ile beraber genellikle özel işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda iş yerlerinede hizmet etmektedir. Özellikle büyük kuruluşlar, alışveriş merkezleri, spor salonları, fabrikalar ya da tıp merkelezleri ve işi gereği riskli olan işletmelerde özel ambulans talep etmekdetir.

Dolunay Ambulans

Bizi Takip Edin

2022©, Tüm Hakları Dolunay Ambulans A.Ş.’ye aittir.