Yandex
Hakkımızda | Dolunay Ambulans - 7/24 Özel Ambulans Hizmeti

Dolunay Ambulans Hizmetleri

2005 yılında kurulan Dolunay Ambulans Hizmetleri, Ankara, İstanbul, İzmir şubeleri ile hava ve kara ambulans hizmeti vermektedir.

Üst hizmet kalitesi, modern donanımlı hava ve kara ambulansları ile T.C. Sağlık Bakanlığı normları ve uluslararası standartlarda mobil sağlık hizmetlerinde bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Mobil sağlık hizmetlerinin temel taşı olan hava ve kara ambulans alanında hızlı, kaliteli, güvenilir olmak ve bu hizmeti Türkiye ve dünya çapında yaygınlaştırmak. Hasta ve yakınlarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve maliyet anlamında ulaşılabilir olmak.

Vizyonumuz

Ambulans hizmetlerinde uluslararası standartlarda düzenli eğitim alan personelimizle, modern, son teknolojiye uygun kara ve hava ambulanslarımızla; hizmet noktalarımızı, bireysel ve kurumsal müşterilerimizi artırmak ve memnuniyeti ve güvenilirliği en üst düzeyde tutabilmek.

Tam Donanımlı Araçlar Tam Donanımlı Araçlar
7/24 Kesintisiz Ambulans Hizmeti 7/24 Kesintisiz Ambulans Hizmeti
Alanında Uzman Sağlık Personeli Alanında Uzman Sağlık Personeli
Yönetim

Yönetim

Özel Dolunay Hava - Kara - Deniz Ambulans; Osman Demirşahin ve Dr. Murat Gürses’in oluşturduğu iki ortaklı bir Anonim Şirkettir.

Medikal Operasyon:

Ankara, İstanbul, İzmir

Alarm merkez personelimiz, mesul müdürlerimiz, medikal operatörlerimiz, doktorlarımız, paramediklerimiz, anestezi teknisyenlerimiz, acil tıp teknisyenlerimiz olmak üzere 160 kişilik bir kadromuz bulunmaktadır.

Dolunay Ambulans

Bizi Takip Edin

2022©, Tüm Hakları Dolunay Ambulans A.Ş.’ye aittir.