HAKKIMIZDA

Özel Ambulans, Hava Ambulansı, Ambulans Kiralama, Hasta Nakil ve Cenaze Hizmetlerinde Türkiye'de yaygın ve yerleşik hizmet ağı, 7/24 açık çağrı merkezi, uzman doktor ve sağlık ekibi kadrosu, tam donanımlı modern hava ve kara ambulansı filosuyla her an hizmetinizdeyiz.

2005 yılında iki ortaklı kurulan şirketimiz hava ambulans-kara ambulans-acil sağlık hizmetleri-yurt içi ve yurt dışı cenaze nakli -uçak kiralama alanlarında yurt içi ve yurt dışı odaklı hizmet vermektedir. 2015 yılında tamamen yerli ve özsermayeli şirketimiz limited şirketten anonim şirkete geçmiş ve personel ve araç sayısında artışa geçmiştir.

Şirket merkezimiz Ankara'dır.
İstanbul ve İzmir şubelerimizde de özel ambulans hizmetlerimiz devam etmektedir. Ankara'da özel ambulans hizmetlerinde uzun yıllar hizmet veren şirketimiz şu an İzmir ve İstanbul'da şubelerini de açarak özel ambulans hizmetini kaliteden ödün vermeden sürdürmektedir.

Mobil sağlık hizmetlerinde hava ve kara ambulans alanında günümüz teknolojilerini yakından takip etmekteyiz.Filomuzda bulunan hava ve kara ambulanslar en son teknoloji ile donatılmış olup cihaz marka ve özellikleri ilgili bölümlerde verilmiştir.

İster yurtiçi ister yurtdışı her tür özel ambulans ve hasta nakil ihtiyacınızda mutlaka arayınız. Saniyeler yaşam için önemliyse bizi arayın.

ANKARA
+90 312 432 5 432
İSTANBUL
+90 216 408 1717
İZMİR
+90 232 616 0 112

Dolunay Ambulans, şehir içi ve şehirler arası gerçekleştirdiği özel ambulans hizmeti ve sahip olduğu araç filosuyla uluslararası standartlarda, güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Hava ambulans uygunluk belgesine sahip ambulans uçaklarımız, içerisinde her türlü hasta transferine uygun tıbbi donanıma sahip şekildedir.

Ayrıca AVM etkinlikleri, açılış, kongre, konser gibi organizasyonlar, fabrikalar, spor merkezleri, şantiyeler, resmî ve özel kuruluşlar için de özel ambulans kiralama hizmeti sizlere sunulmaktadır.

Güvenilir, konforlu ve hızlı hizmet sunma amacıyla 7 gün 24 saat çalışan Dolunay Ambulans, hayat kurtaran acil çözümler sunmak için özenli bir planlama ile hareket etmektedir.