Yandex

Dolunay Ambulans

Özel Ambulans Hizmetleri

Dolunay Ambulans Hizmetleri olarak 2005 yılından bu yana Özel Ambulans hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında Kara Ambulans HizmetleriHava Ambulans HizmetleriTarifeli Uçakla Hasta Nakli ve Acil Sağlık Hizmetleri bulunmaktadır.

Dolunay Ambulans Ankara merkezli olup, Dolunay Ambulans İstanbul ve Dolunay Ambulans İzmir bölge şubeleriyle Türkiye’nin her yerinde Ambulans hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden 7/24 ulaşabileceğiniz Ambulans hizmetlerimizle acil durumlarda, hasta nakil işlemlerinde ve ek olarak Cenaze Nakil ve Cenaze taşımacılığı hizmetlerini de vermekteyiz.

Acil Sağlık Hizmeti ihtiyaçlarınızda Ankara Ambulans telefon +90 (312) 432 5 432, İstanbul Ambulans telefon +90 (216) 408 1717, İzmir Ambulans telefon +90 (232) 616 0 112 numaralarından bize 7/24 ulaşabilir, çağrı merkezimizden acil destek alabilirsiniz.

Dolunay Ambulans olarak sağlıklı günler diler, acil sağlık hizmeti ihtiyaçlarınızda yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Neden Özel Ambulans?

Ambulanslarımızın en büyük özelliği hastanın kendi ya da yakının talep ettiği sağlık kuruluşuna ve lokasyona götürebilmesidir. Ayrıca diğer ambulans hizmetlerine göre daha yeni araç ve donanıma sahip olmalarıda tercih sebebi olmaktadır. Ambulanslar hasta ve hasta yakınlarına hizmet etmeleri ile beraber genellikle özel işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda iş yerlerinede hizmet etmektedir. Özellikle büyük kuruluşlar, alışveriş merkezleri, spor salonları, fabrikalar ya da tıp merkezleri ve işi gereği riskli olan işletmelerde ambulans talep etmektedir.

Diğer Haberler
Ambulanslar, uçak.
Hava Ambulans

Hava ambulans, hastaların ihtiyacı olan tıbbi bakımı sağlamak için donatılmış bir hava aracı türüdür. Bu araçlar genellikle acil durumlar, uzak bölgeler veya trafik sıkışıklığı nedeniyle

Tamamını okuyun
Erkekler, ambulans, yol
Ambulansa Refakatçi Alınması

İnsan sağlığının önemli olduğu kadar sağlık alanında alınan kararlarında insan sağlığı için olduğunu unutmayınız. Acil durum, kaza, afet veya yaralanma, sakatlanma gibi durumlarda en çok

Tamamını okuyun