Yandex

Dolunay Ambulans

Özel Ambulans Hizmetleri

Dolunay Ambulans Hizmetleri olarak 2005 yılından bu yana Özel Ambulans hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında Kara Ambulans HizmetleriHava Ambulans HizmetleriTarifeli Uçakla Hasta Nakli ve Acil Sağlık Hizmetleri bulunmaktadır.

Dolunay Ambulans Ankara merkezli olup, Dolunay Ambulans İstanbul ve Dolunay Ambulans İzmir bölge şubeleriyle Türkiye’nin her yerinde Ambulans hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden 7/24 ulaşabileceğiniz Ambulans hizmetlerimizle acil durumlarda, hasta nakil işlemlerinde ve ek olarak Cenaze Nakil ve Cenaze taşımacılığı hizmetlerini de vermekteyiz.

Acil Sağlık Hizmeti ihtiyaçlarınızda Ankara Ambulans telefon +90 (312) 432 5 432, İstanbul Ambulans telefon +90 (216) 408 1717, İzmir Ambulans telefon +90 (232) 616 0 112 numaralarından bize 7/24 ulaşabilir, çağrı merkezimizden acil destek alabilirsiniz.

Dolunay Ambulans olarak sağlıklı günler diler, acil sağlık hizmeti ihtiyaçlarınızda yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.

Neden Özel Ambulans?

Ambulanslarımızın en büyük özelliği hastanın kendi ya da yakının talep ettiği sağlık kuruluşuna ve lokasyona götürebilmesidir. Ayrıca diğer ambulans hizmetlerine göre daha yeni araç ve donanıma sahip olmalarıda tercih sebebi olmaktadır. Ambulanslar hasta ve hasta yakınlarına hizmet etmeleri ile beraber genellikle özel işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda iş yerlerinede hizmet etmektedir. Özellikle büyük kuruluşlar, alışveriş merkezleri, spor salonları, fabrikalar ya da tıp merkezleri ve işi gereği riskli olan işletmelerde ambulans talep etmektedir.

Diğer Haberler
Sprinter ambulansı, yol.
Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulanslar bilinen kamu araçlarından yani 112 acil ambulanslarından farksız olarak hizmet vermektedirler. Özel ambulans hizmetinin kamu ambulanslarından tek farkı hastanın ya da hasta yakının talep

Tamamını okuyun