Yandex

Dolunay Ambulans

Dolunay » Haberler » Özel Ambulans Kiralama

Özel Ambulans Kiralama

Tedavi gören, acil ya da hastanın sağlığı ile ilgili tedbir gerektiren durumlarda ambulans kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Özellikle kara ambulans kiralama hizmeti daha yaygın olmakla beraber hava ambulansı kiralama hizmetide alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken öncelikli kural, kiralamış olduğunuz ambulansın Sağlık Bakanlığı’ndan yetkili olmasıdır. Dolunay Ambulans hem kara hem de hava ambulansı kiralama hizmetlerinde Sağlık Bakanlığından akredite ve onaylı bir ambulans kiralama firmasıdır.

Kiralık Ambulans Fiyatları

İster şehiriçi ister şehirlerarası, istediğiniz tarih aralıklarında ve sürelerde kiralık ambulans hizmeti alabilirsiniz. Ambulans fiyatları kiralamak istediğiniz mesafeye, donanıma ve süreye göre değişiklik göstermektedir. Ambulanslar size aracın ekibi ve ekipmanı ile size kiralanır. Fiyatlandırmalar bu seçeneklere göre sunulmaktadır. Güncel fiyatları öğrenmek için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirisiniz.

Organizasyonlar, kurumsal firmalar, konser ve özel etkinlikler, spor müsabakaları, kongre, fuar, seminer, piknik, dizi film ve sinema çekimleri gibi durumlar içinde özel ambulans kiralama hizmeti verilebilmektedir.

Daha detaylı bilgi ve fiyat almak için çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Haberler
Antalya Ambulans Kiralama
Antalya Ambulans Kiralama

Antalya’da acil yardım ve hasta nakil ambulansı ihtiyaçlarında her zaman özel ambulans Antalya için çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz ve ambulans hizmetlerimizle birlikte özel ambulans fiyatları

Tamamını okuyun